Herkese iyi bayramlar

Bu hafta tatil dönüşü yaşanan olaylar fazlası ile bizi keyifsiz bıraktı. Bu sebeple de içimizi biraz döktük. İlk 20 dakika sizi bayram bayram sıkarsak kusurumuza bakmayın hatta arzu ederseniz bayram sonrası dinleyin bu podcasti. herşeye rağmen bugüne kadar bizi dinlediğini ziçin sizlere çok teşekkür ederiz. Bizi dinleyen birilerinin olduğunu bilmek bizleri mutlu ediyor.

Bu hafta konuştuğumuz konulara ait bağlantılar ve videolar:

  • İlk reklamlarımızdan biri ücretsiz oldu ama neyse: Vira Demir

  • Bölümlerde konuşulan konulara ait video ve bağlantılara http://www.35milimetre.com/havadan-sudan adresi üzerinden ve ilgilli podcast başlığı altından erişebilirsiniz.
  • Adroid telefon kullanıcıları bizi Stitcher'dan dinleyebilir:  Apple Iphone veya IPad'de ise "Podcast" uygulamasını indirerek yayınlarımızı Itunes üzerinden takip edebilirsiniz. Buna ek olarak acastPlayer.FM ve Spreaker'dan da programımızı dinleme imkanınız mevcut. Windows kullanıcıları Grover uygulamasını indirerek bizi ve diğer podcastleri dinleyebilir.
  • Bölümler ile ilgili  yorumlarınızı herkesin okuması i çin podcast sayfamızda ilgili bölümün sonunda yer alan kısıma yazabilirsiniz ama direkt yazmak isterseniz e-posta adresimiz havadansudan@35milimetre.com Ayrıca programla ilgil yorumlarınız  Itunes'da ilgili bölümden de paylaşırsanız memnun oluruz.

audio Block
Double-click here to upload or link to a .mp3. Learn more