Kızartma sebzeler, haşlamadan daha sağlıklı olabilir mi?

Bu bölümde konuştuğumuz konular ile ilgil bağlantı ve videolar:

Su içinde silahla ateş deneyi, siz yine de kendiniz yapmaya kalkmayın.

Volvo'nun otomatik fren sistemi

Stanford engineers have designed a controllable adhesive system that can stick to glass and support a person's weight. In response to: https://www.youtube.com/watch?v=tXsa-2wmooo For more information: http://news.stanford.edu/news/2014/november/gecko-inspired-device-112114.html

If you like our films take a look at our shop (we ship worldwide): http://www.theschooloflife.com/shop/all/ The reason why some countries are rich and others poor depends on many things, including the quality of their institutions, the culture they have, the natural resources they find and what latitude they're on.


  • Bölümlerde konuşulan konulara ait video ve bağlantılara http://www.35milimetre.com/havadan-sudan adresi üzerinden ve ilgilli podcast başlığı altından erişebilirsiniz.
  • Adroid telefon kullanıcıları bizi Stitcher'dan dinleyebilir:  Apple Iphone veya IPad'de ise "Podcast" uygulamasını indirerek yayınlarımızı Itunes üzerinden takip edebilirsiniz. Buna ek olarak acastPlayer.FM ve Spreaker'dan da programımızı dinleme imkanınız mevcut.
  • Bölümler ile ilgili  yorumlarınızı herkesin okuması için podcast sayfamızda ilgili bölümün sonunda yer alan kısıma yazabilirsiniz ama direkt yazmak isterseniz e-posta adresimiz havadansudan@35milimetre.com Ayrıca programla ilgil yorumlarınız  Itunes'da ilgili bölümden de paylaşırsanız memnun oluruz.