Türkiye ve Dünya

Here is the video that Benoit Simard presented at this year's AGM in Vancouver. Please feel free to share your comments about how you think this new way of segmenting the consumer will impact your business and our common industry.

Mısır Başkanı Abdülfettah el-Sisi dünya protokol tarihine adını mevcut hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar büyük harflerle yazdırdı. Başkan Sisi, bu hafta açılışını gerçekleştireceği bir ‘toplu konut’ projesinin tören alanına bağlanan 4 kilometrelik yolu ‘kırmızı halı’ ile döşetti. Üstelik bu halı üstünden -elbette- yürümedi; makam arabasıyla geçti. Yapılan hesaplara göre 32 bin metrekarelik halının iyimser maliyeti 190 bin dolar (güncel döviz kuruyla yaklaşık 556 bin TL). BONUS BİLGİ: Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı raporuna göre işsizlik oranının yüzde 13,2 olduğu Mısır’da halkın yüzde 26’sı fakirlik sınırının altında yaşıyor. Kaynak: Dünya Halleri

UPDATE: In light of viewer feedback, we would like to clarify that the man and women are all actors and actresses; no one was forced to act against their will in any way. ili is a voice translation device that translates your words instantly in a touch without connecting to the Internet.

  • Bölümlerde konuşulan konulara ait video ve bağlantılara http://www.35milimetre.com/havadan-sudan adresi üzerinden ve ilgilli podcast başlığı altından erişebilirsiniz.
  • Adroid telefon kullanıcıları bizi Stitcher'dan dinleyebilir:  Apple Iphone veya IPad'de ise "Podcast" uygulamasını indirerek yayınlarımızı Itunes üzerinden takip edebilirsiniz. Buna ek olarak acastPlayer.FM ve Spreaker'dan da programımızı dinleme imkanınız mevcut.
  • Bölümler ile ilgili  yorumlarınızı herkesin okuması için podcast sayfamızda ilgili bölümün sonunda yer alan kısıma yazabilirsiniz ama direkt yazmak isterseniz e-posta adresimiz havadansudan@35milimetre.com Ayrıca programla ilgil yorumlarınız  Itunes'da ilgili bölümden de paylaşırsanız memnun oluruz.