Mutlu bir 2016 dileklerimizle

  • Bölümlerde konuşulan konulara ait video ve bağlantılara http://www.35milimetre.com/havadan-sudan adresi üzerinden erişebilirsiniz.
  • Adroid telefon kullanıcıları bizi Stitcher'dan dinleyebilir:  Apple Iphone veya IPad'de ise "Podcast" uygulamasını indirerek yayınlarımızı Itunes üzerinden takip edebilirsiniz. Buna ek olarak Player.FM ve Spreaker'dan da programımızı dinleme imkanınız mevcut.
  • Bölümler ile ilgili  yorumlarınızı herkesin okuması için podcast sayfamızda ilgili bölümün sonunda yer alan kısıma yazabilirsiniz ama direkt yazmak isterseniz e-posta adresimiz havadansudan@35milimetre.com Ayrıca programla ilgil yorumlarınız  Itunes'da ilgili bölümden de paylaşırsanız memnun oluruz.

 

Roketin çıkışından inişine kadar ki tüm videoyu izleyebilirisiniz. Tüm videoyu izlemek istemezseniz "Landing" kısmına atlayıp dikey inişi izleyebilirsiniz. Bu arada ilginç bir kaç bilgi bu fırlatma sırasında harcanan yakıtın bedeli 200.000 dolarmış. Kısaca uzaya gidiş geliş için tam depo yakın 200.000 dolar. Bu görev sırasında uzaya 11 uydu bırakılması da ek bilgi olarak vermiş olalım.

 

Facebook: https://www.facebook.com/Baska-Bir-Sey-544879232341141 "Gerçek bir inatlaşma hikayesi" Bu hafta seni "Yarın" ofisinde Kadir, Tolga ve Engin ile tanıştırıyoruz. Geliştirmeye devam ettikleri ürünleri; fark ettikleri ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlarına buldukları çözümler üzerinden sana sunuyorlar. Üretmek üzerine yumuşak bir girişle seni "Başka Bir Şey" düşünmeye çağırıyorlar.